Ana Sayfa  I   Eğitim Başvuru Formu   I   Fotoğraf Galerisi   I   Basın Köşesi  I   İletişim Bilgileri   I   E-bülten/Haber Listesi Kayıt

Semiha Berksoy Twitter SayfasıSemiha Berksoy Facebook Grup Sayfası


Gitar Eğitimi Facebook Grup SayfasıMÜZİK EĞİTİMİ - BİREYSEL GİTAR EĞİTİMİ


KLASİK GİTAR EĞİTİMİ

JAZZ/BLUES GİTAR EĞİTİMİ 

Öğretim Kadrosu

Klasik Gitar eğitimi Emrah Akar tarafından verilecektir.

Kolayca ulaşılabilir ve rahatça taşınabilir olması, öte yandan kişinin kendi zevkine göre birçok farklı müzik tarzını (klasik, caz, blues, pop, rock, country, vb.) çalabilmesine olanak vermesi nedeniyle gitar, günümüz dünyasının en popüler enstrümanlarından biridir.

Derslerde başlıca hedefimiz, hangi müzik türüne ilgi duyuyor olursa olsun, öğrencinin her bakımdan donanımlı ve enstrümanına hakim bir gitarist haline gelmesini sağlamaktır. Derslerin içeriği ve yoğunluğu, her öğrencinin düzeyine, müzikal ilgi alanlarına, ulaşmak istediği nokta ve amaçlarına göre biçimlenir.

Gitar tekniğini geliştirmeye yönelik çalışmalar (gam, arpej, akor çalışmaları, temel pozisyonlar ve bunların birbirine bağlanması; akorların seslendirilmesi ve çevrimleri; nota okuma pratiği vs.) dışında, öğrencinin odaklanmak istediği müzik tarzına bağlı olarak bir repertuvar geliştirme, armoni, doğaçlama ve eşlik etme teknikleri, üzerinde çalışacağımız konulardan bazılarıdır.

Hangi yaşta olursa olsun, kendini geliştirmeyi ya da var olan becerisini daha profesyonel bir düzeye taşımayı arzulayan tüm gitarseverleri Berksoy Sanat Akademisi'na bekliyoruz.


KURS TAKVİMİ

Eğitim saatleri kişinin kendi talebine göre belirlenecektir.
Kayıtlar devam etmektedir.
Yaş sınırlaması bulunmamaktadır.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

Kayıt tarihleri ve diger eğitimler hakkındaki güncel bilgileri almak için
e-bültenimize kayıt olun.


Talebe göre yeni bölümler ve sınıflar açılacaktır. İlgilenenler telefon veya mail ile vakfımıza ulaşabilirler.
Eğitimler ve programlar ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız >

Başvuru Formu İçin Tıklayınız >


KURUMSAL EĞİTİMLER
Etkili konuşma ve beden dili, Topluluk önünde konuşma, Eğitimcinin eğitimi, Telefonda etkili konuşma eğitimi, Yetişkinler için yaratıcı drama eğitimi, Şirket ve kurumlarda tiyatro (oyun) çalışması


ÇOCUK AKADEMİSİ
Bale Okulu >
Yaratıcı Drama >


GÜZEL KONUŞMA SANATI
Diksiyon Eğitimi >


TİYATRO STÜDYOSU
Oyunculuk Eğitimi >


BİREYSEL EĞİTİMLER
Şan Eğitimi >
Solfej (Kulak) Eğitimi >
Gitar Eğitimi >
Piyano Eğitimi >
Keman Eğitimi>
Çello Eğitimi >Semiha Berksoy ve vakıf hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için www.semihaberksoy.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Vakfımızı Sanal Ortamda 360 Derece Dolaşmak İster Misiniz?  I   Prodüksiyonlarımız  I   Semihaberksoy.com  I   Semihaberksoymuzesi.com
Anasayfa  I   Hakkımızda  I   Etkinlikler  I   Basın Köşesi  I   Yayınlar  I   Eğitmenlerimiz  I   Eğitimler  I   İletişim

Berksoy Sanat Akademisi Tüm Hakları Saklıdır.
Webimbenim Web Danışmanlığı, Berksoy Sanat Akademisi'na Temmuz 2009 tarihinden bu yana Web tasarım, güncelleme ve danışmanlık desteği sunmaktadır.