Keman Eğitimi

Amaç

Keman eğitiminde temel amaç öğrenciye temel müzik eğitimi verdikten sonra öğrencinin klasik ve popüler müzik parçalarını iyi bir şekilde çalabilmesini sağlamaktır.

Program İçeriği

1)   Solfej-Nota bilgisi: Müzik eğitiminde en temel ihtiyaç olan Solfej ve Nota bilgisi keman öğrencisine ilk aşamada verilir.

2)   Keman, yay tutuşu ve duruşlar: Keman çalmak için öğrenilmesi gereken yay tutuşu ve duruşlar gibi teknik bilgiler ikinci aşamada öğretilmektedir.

3)   Seçilen parçaların çalışılması: Temel ve teknik eğitimler alındıktan sonra sıra seçilen parçaların icrasına gelir. Keman öğrencisi bu seviyede kendine özgü bir stil geliştirmeye başlar.

4)   Parçaların kemanla sunuluşu: Bu son aşamada amaç öğrencinin kemanla parça sunumunda mükemmelleşmesini sağlamaktır.

Hedef

Keman eğitiminin temel hedefi, bu eğitimi alan öğrenciyi amacına göre ileride profesyonel veya yarı profesyonel şekilde keman çalar bir hale getirmektir. Öğrenci bu amaca ulaşması aşamasında her türlü temel ve teknik bilgi ile desteklenmeketdir.

Eğitim Kadrosu

Keman eğitimi  Yarkın Tuncer , Anıl Karaoğlu  ve Gizem Başak Tatlıcı tarafından verilecektir.

Yarkın Tuncel                        anil-karaoglu  gizem-basak-tatlici

               Yarkın Tuncer                                                                 Anıl Karaoğlu                                     Gizem Başak Tatlıcı

Eğitim Takvimi

Keman dersleri öğrencilerle bire bir olarak haftada 1 saat, ayda 4 saat yapılır.

Eğitim saatleri kişinin kendi talebine göre belirlenecektir.
Yaş sınırlaması bulunmamaktadır.

Galeri


Online Başvuru

Eğitim Programı *

Adınız Soyadınız *

Telefon Numaranız *

Epostanız *

Mesajınız