Ana Sayfa  I   Eğitim Başvuru Formu   I   Fotoğraf Galerisi   I   Basın Köşesi  I   İletişim Bilgileri   I   E-bülten/Haber Listesi Kayıt

Semiha Berksoy Twitter SayfasıSemiha Berksoy Facebook Grup Sayfası

EĞİTMENLER

DENİZ GÖKÇER

1945 yılında Ankara' da doğan Deniz Gökçer, tiyatro sanatçıcı Meliha Gökçer ve Devlet Sanatçısı Cüneyt Gökçer'in kızıdır. Ankara Devlet Konservatuarı'nda altı yıl bale eğitimi aldıktan sonra Tiyatro Yüksek Bölümden mezun olmuştur. 1972- 1973 yılları arasında mesleki bilgilerini ilerletmek üzere Devlet tarafından Londra' ya gönderilmiştir.

1981- 1983 yılları arasında İstanbul Devlet Konservatuarı'nda öğretim görevlisi olarak çalışmış ve bazı özel okullarda ders vermiştir.

Oynadığı oyunlardan bazıları şunlardır: Kireçli Bahçe, Laurat, Bizim Şehir, Emilia, Bir Bardak Su, Abigail, Andromak, Romeo ve Juliet, Damdaki Kemancı, Andora, Hastalık Hastası, Sevgili Doktor, Kadife Çiçekleri, Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası, Truva Savaşı Olmayacak, Kaktüs Çiçeği, Pofla Paf, Ayakta Durmak İstiyorum, Rita, Üç Kuruşluk Opera, Yüzyüze, Cadı Kazanı, Kuvai Milliye..

1985- 1986 yılları arasında 'Sevgili Doktor' adlı oyunu kendisi sahneye koymuştur ve bu oyunla, ekip olarak Avni Dilligil Jüri Özendirme Ödülü' ne layık görülmüştür.

Devlet Tiyatrosu Sanatçısı olan Deniz Gökçer, 5 sinema filminde ve
çeşitli TV dizilerinde rol almıştır.

< geri dön

Kayıt tarihleri ve diger eğitimler hakkındaki güncel bilgileri almak için
e-bültenimize kayıt olun.


Talebe göre yeni bölümler ve sınıflar açılacaktır. İlgilenenler telefon veya mail ile vakfımıza ulaşabilirler.
Eğitimler ve programlar ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız >

Başvuru Formu İçin Tıklayınız >


KURUMSAL EĞİTİMLER
Etkili konuşma ve beden dili, Topluluk önünde konuşma, Eğitimcinin eğitimi, Telefonda etkili konuşma eğitimi, Yetişkinler için yaratıcı drama eğitimi, Şirket ve kurumlarda tiyatro (oyun) çalışması


ÇOCUK AKADEMİSİ
Bale Okulu >
Yaratıcı Drama >


GÜZEL KONUŞMA SANATI
Diksiyon Eğitimi >


TİYATRO STÜDYOSU
Oyunculuk Eğitimi >


BİREYSEL EĞİTİMLER
Şan Eğitimi >
Solfej (Kulak) Eğitimi >
Gitar Eğitimi >
Piyano Eğitimi >
Keman Eğitimi>
Çello Eğitimi >Semiha Berksoy ve vakıf hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için www.semihaberksoy.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Vakfımızı Sanal Ortamda 360 Derece Dolaşmak İster Misiniz?  I   Prodüksiyonlarımız  I   Semihaberksoy.com  I   Semihaberksoymuzesi.com
Anasayfa  I   Hakkımızda  I   Etkinlikler  I   Basın Köşesi  I   Yayınlar  I   Eğitmenlerimiz  I   Eğitimler  I   İletişim

Berksoy Sanat Akademisi Tüm Hakları Saklıdır.
Webimbenim Web Danışmanlığı, Berksoy Sanat Akademisi'na Temmuz 2009 tarihinden bu yana Web tasarım, güncelleme ve danışmanlık desteği sunmaktadır.