Tiyatro Eğitimi

Temel Oyunculuk Eğitimi

Temel oyunculuk sınıfımız Prof. Zeliha Berksoy yönetiminde verilmektedir. Bu eğitim programı12 hafta sürmektedir.. Sınıf mevcutları 10-15 kişi arasında olacak ve eğitim sonunda her öğrenci sahnede ufak bir rol denemesi de yapacaktır. Derslerimiz her cumartesi 14.30- 18.30 arasında  vakıf merkezimizde yapılacaktır.

Detaylı bilgi için

Tiyatro Konservatuara Hazırlık Sınıfı

Konservatuara Hazırlık eğitimlerimiz Cenk Sözeri ve Can Yılmaz yönetiminde  Ekim ayında başlayarak konservatuara giriş sınavlarına kadar devam etmektedir. Sınıf mevcumuz 8- 10 kişi olarak oluşmaktadır.Eğitim formatı öğrencileri konservatuar sınavlarını kazandırmaya yöneliktir. Derslerimiz her salı günü 16.00- 20.00 arasında vakıf merkezimizde yapılacaktır.

Detaylı bilgi için

Tiyatro Proje Sınıfı

Tiyatro proje sınıfımız Cenk Sözeri yönetiminde oluşacak talebe göre şekillendirilecektir. 16-32 hafta sürecek eğitimler sonucunda öğrenciler sahneye konacak bir oyunda değişik rollerde sahneye çıkacaklardır. Bu sınıfımızın mevcudu 8-10 kişi civarında olup kayıt olanların tiyatro eğitimi almış olanlara şiddetle önerilir.

Detaylı bilgi için

Diksiyon Eğitimi

Diksiyon eğitimlerimiz Tamer Güler yönetiminde 9 Ekim perşembe günü başlıyor. 6 hafta sürecek olan derslerimizde sınıf mevcudu 8-10 kişi ile sınırlı olacaktır. Derslerimiz hafta içi Salı-Perşembe günleri 19.00-21.00 saatlerinde vakfımızın merkezinde yapılacaktır. Yeni sınıflarımız 6 haftalık aralıklarla açılacaktır.

Detaylı bilgi için

Çocuk Eğitimleri

Bale Eğitimi

Çocuk bale okulumuz Nur Berkan yönetiminde Ekim ayında eğitimlerine başlamıştır. Tüm sezon sürecek olan eğitimlerimizde her sınıfımız 8-10 öğrenci ile sınırlı olup, 3 değişik yaş grubuna göre 4 sınıfımız oluşturulmuştur. Bale derslerimiz her cumartesi günü 10.00-14.30 arasında vakfımızın merkezinde verilmektedir.Vaganova sistemine dahil olan öğrencilerimiz için derlarimiz salı ve çarşamba günleri 17:00-19:00 arasında yapılacaktır.

Cumartesi:

6-10 Yaş grubu:  10.00-11.00

4-6  Yaş grubu: 11.00-12.00

4-6 Yaş Vaganova :12:00-13:30

10-12 Yaş grubu: 13.30-14.30

Salı:

10-12 Yaş Vaganova: 18:00-19:00

Çarşamba:

6-10 Yaş Vaganova:17:00-18:00

Detaylı bilgi için

Yaratıcı Drama Eğitimi

Çocuklar için yaratıcı drama eğitimimiz Derya Çelik yönetiminde  Ekim ayında eğitimlerine başlamıştır. Tüm sezon sürecek eğitimlerimizde her sınıfımız 8- 10 öğrenci ile sınırlı olup 2 değişik yaş grubuna göre 2 sınıfımız oluşturulmuştur. Yaratıcı drama derslerimiz her cumartesi günü 10.30-13.30 arasında vakfımızın merkezinde yapılmaktadır.

4-6 Yaş grubu: 10.30-11.30

7-12 Yaş grubu: 11.30-13.30

Detaylı bilgi için

Müzik Eğitimleri

Piyano

Piyano eğitimindeki amacımız, öğrencinin solfej ve temel piyano tekniğini öğrenmesini ve geliştirmesini sağlamaktır.

Detaylı bilgi için

Şan

Yanlış nefes ve ses kullanımı, sesle ilgili yaşanacak çeşitli problemleri beraberinde getirebilir. Bu durum sadece şarkı söyleyen kişileri değil; mesleği oyunculuk, spikerlik, eğitmenlik, çağrı merkezi operatörlüğü…vb. gibi  yoğun ses kullanımı gerektiren veya günlük yaşamında sesini yoğun kullanan kişileri de etkiler. Bu nedenle ses eğitiminde öncelikli amaç, kişilerin seslerini sağlıklı ve doğru bir şekilde kullanma ve koruma alışkanlığı edinmelerini sağlamaktır.

Detaylı bilgi için

Ses Terapisi

Ses Terapisi, ses bozukluklarının davranışsal olarak tedavi edilmesidir. Amaç, kişinin sesini verimli ve etkin kullanabileceği, kişisel ve toplumsal ihtiyaçları karşılayacak bir düzeye getirmektir.

Detaylı bilgi için

Solfej

Solfej derslerimizin temel amaçları, öğrencilerimize sağlam bir müzik altyapısı sağlamak,  müzik kulaklarını geliştirmek ve şarkıları notalarıyla söylemelerini sağlamaktır.

Detaylı bilgi için

Keman

Keman eğitiminde temel amaç öğrenciye temel müzik eğitimi verdikten sonra öğrencinin klasik ve popüler müzik parçalarını iyi bir şekilde çalabilmesini sağlamaktır.

Detaylı bilgi için

Çello

Çello eğitiminde amaç, öğrenciye temel bir müzik alt yapısı kazandırdıktan sonra, kendisinin çello ile istediği parçaları çalabilmesini sağlamaktır.

Detaylı bilgi için

Gitar

Derslerde başlıca amacımız, hangi müzik türüne ilgi duyuyor olursa olsun, öğrencinin her bakımdan donanımlı ve enstrümanına hakim bir gitarist haline gelmesini sağlamaktır. Derslerin içeriği ve yoğunluğu, her öğrencinin düzeyine, müzikal ilgi alanlarına, ulaşmak istediği nokta ve amaçlarına göre biçimlenir.

Detaylı bilgi için